Co vás zajímá o dotykovém panelu

Co je dotykový informační kiosek?

Dotykový informační kiosek plně nahradí informační centrum. Nabízí jednoduchý, pohodlný a přehledný přístup k informacím. Využívá k tomu dotykovou obrazovku. Dá se naprogramovat podle Vašich požadavků, později je možné další rozšíření nebo přeprogramování.

Jak funguje dotykový systém?

Data pro provoz se uloží na síť nebo do paměti zařízení. Se systémem komunikuje nepřetržitě. Ovládá se pomocí prstů, stačí se panelu jen dotknout. Administrace a nastavení lze provádět přímo v zařízení nebo přes internet. Praktická ukázka funkčnosti aplikací naprogramovaných pro orientační dotykový kiosek: Reference dotykových systémů.

Co k dotykovému panelu dostanu?

Provedeme důkladnou analýzu Vašich potřeb a přání. Úpravíme a přizpůsobíme dotykový systém přesně podle Vašich požadavků a specifik. Instalujeme dotykové zařízení spolu s příslušným softwarem přímo na místě. Otestujeme jeho funkčnost a vyladíme ho k dokonalosti. Když budete potřebovat další servis a poradenství, můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Jak se dá dotykový panel objednat?

Chcete si dotykový systém objednat nebo se ještě chcete na něco zeptat? Neváhejte nás kontaktovat.

Můžu si dotykový systém vyzkoušet?

Samozřejmě. Můžete si vyzkoušet ty, které už jsme uvedli do provozu. Mrkněte, jak vypadají doporučení.

Co obnáší instalace?

Společně připravíme grafické návrhy, probereme obsah a celkovou strukturu menu. Potom je na nás všechno naprogramovat.

Je možné systém naprogramovat přímo na míru?

Ano, dotykový systém nastavíme tak, aby splnil i náročné požadavky. V rámci vzájemných konzultací navrhneme, jak přizpůsobit systém přesně Vašim potřebám a přáním. Neváhejte nás kontaktovat.

Je možné systém později upravovat nebo třeba rozšířit?

Ano, dotykový informační panel se dá v budoucnu kdykoliv doplnit o další funkce, rozšířit, nebo celý přenastavit. Většina současných nastavení může zůstat stejná. Mění se jen software uvnitř zařízení. Bude Vás to stát méně, než kupovat celý nový systém.

Jaké je praktické využití dotykového informačního panelu?

Informační dotykový systém najde uplatnění v mnoha oborech. Dá se využít místo recepčního, jako informační tabule nebo kiosek nebo třeba úřední deska. Jeho nastavení a programování je variabilní a přináší mnoho  Možností využití.

Co je potřeba pro objednání dotykového panelu?

Budete potřebovat vědět kam ho chcete umístít, jak by asi tak měl vypadat a k čemu by měl sloužit, co do něj budete chtít napsat a jestli do něj máme vložit i nějaké obrázky, fotky, logo, slogan apod. Společně to všechno probereme a vybereme pro Vás to nejlepší možné řešení. Můžeme Vám navrhnout originální grafiku nebo převzít tu, co už máte. Doporučíme Vám, kde dotykový panel jako takový pořídit. O nastavení a programování se už postaráme. Napište nám nebo zavolejte.

Co nás čeká, než bude dotykový panel v provozu?

Nejdříve si zavoláme nebo napíšeme mailem. Domluvíme si osobní schůzku a probereme všechna Vaše přání, požadavky s přihlédnutím k finančním možnostem. Podíváme se i na místo, kam chcete celý systém nainstalovat. Vypracujeme několik návrhů a společně vybereme optimální řešení. Pak zrealizujeme naši společnou představu. Postaráme se o veškeré nastavení, programování panelu i jeho instalaci přímo na místo. Uvedeme ho do chodu a vyzkoušíme v provozu. I pak se na nás můžete na cokoliv zeptat.

Na kolik vyjde pořízení celého systému?

Celková cena dotykového systému závisí na rozsahu a náročnosti celého projektu. Také na tom, kolik programování to zabere a kolik specifických požadavků bude potřeba vyřešit. Možnostech financování další dotazy s Vámi pořeší naši specialisté. Neváhejte je kontaktovat.

Kdo jsme?

Jsme parta profesionálů Agionet, s r. o. Každý se specializuje na to, co mu jde nejlíp a čemu opravdu rozumí. Když nám napíšete nebo zavoláte, dostanete kontakt na člověka, který Vám s konkrétním problémem nebo dotazem odborně poradí. Zabýváme se profesionálně webdesignem, programováním, grafikou, on-line marketingem i multimediální produkcí. Spolupracujeme také s designery umělci a dalšími odborníky. Více informací naleznete na www.agionet.cz.